Hayallerindeki Rezidansı Bul
image image image image image image image image

VİŞNELİK RESİDENCES

  • Rezidans Tipi Rezidans Daire
  • Firma ASAŞ GRUP MESKEN TİC. LTD. ŞTİ.
  • Telefon 0 312 220 13 19
  • Web Sitesi www.visnelik.com.tr
  • Adres 1538. Sk. 100. Yıl / ANKARA

REZİDANS HAKKINDA

Rezidans'ı Paylaş: facebooktwittermailfacebooktwittermail

Ankara´nın studio konut anlayışına yeni bir boyut kazandıracak elit bir proje… Çankaya, 100. Yıl semti, ODTÜ Vişnelik tesisleri bitişiğinde 3.330 m2 arsa üzerine konumlanacak olan VİŞNELIK RESIDENCES, daire kullanım alanları 52, 67 ile 127 m2 arasında değişen 83 lüks konut ile bölgeye “kompakt lüks” kavramını öğretecek.
Vale, resepsiyon, kuru temizleme, havaalanı transfer, temizlik ve teknik servis gibi konforunuzu son noktaya ulaştıracak hizmetleri ile dikkatleri üzerine çeken VİŞNELİK RESIDENCES lüks konut anlayışı ile son yılların verimli, kompakt yaşam stilini bir araya getiriyor.
Ayrıca 21. yüzyılın gerektirdiği işlevsellik ve konforu, tüm üniteler de sağlayan proje, yine çağımızın gerektirdiği güvenlik sistemleri ve depreme dayanıklı yapısı ile güven ve huzuru da yaşam standardı haline dönüştürüyor.
Ankara nın en değerli bölgelerinden 100.YIL da bulunan VİŞNELİK RESİDENCES, bir yandan yaşam keyfi ve prestij sağlarken,değeri sürekli artan bir bölgede güçlü bir yatırım fırsatı da sunuyor. Proje Ankara´nın en önemli arterleri olan Eskişehir yolu ve Konya yoluna 3 km, Kızılay ve Çankaya ya 7 km mesafe de olup ayrıca AŞTİ Şehirlerarası Otobüs Terminali, Ato Kongre ve Fuar Merkezi , Armada Alışveriş Merkezi, Mövenpick Hotel ve TOBB Hastanesi, Bayındır Hastanesi, 7 yıldızlı Marriott Hotel ve Ulusoy otobüsleri Merkez Hareket Noktası, Ankara´nın her bölgesinden kolaylıkla ulaşılabilecek Söğütözü-Çayyolu ile Söğütözü-Kızılay metro ana istasyonuna 3 km lik mesafesi ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir konuma sahiptir.
Ankara’da ilk defa loft tarzı residence daire imkanı sunan VİŞNELİK RESİDENCES´da dairelerin tümü aynı zaman da ev-ofis olarak ta kullanılabilme özelliğine sahip olup Home Office sahiplerine toplantı odası ve ofis hizmetleri sunulması sağlanacaktır. Ayrıca proje de tüm dairelerin yüksek tavan oluşu ve tam kata kadar birleştirme özelliği de projeyi farklı kılan özelikler arasın da yer almakta.
ASAŞ GRUP MESKEN TİC. LTD. ŞTİ. tarafından tamamlanan proje, Gökçen Mimarlık tarafından projelendirilmiştir. Her bir katında 5 daire bulunan ve 4 (STUDİO,1+1,2+1 ve LOFT ) tip daire seçeneği ile 14 kattan oluşan VİŞNELİK RESIDENCES, daireleri isteğe bağlı olarak akıllı sistem alt yapısı ile sunmayı planlıyor.
Güvenlik konusunda titiz davranan proje, 7/24 görev başında özel güvenlik ve kamera sistemine sahip. Fitness center, toplantı salonu gibi sosyal olanakları da atlamayan projede daire teslimleri başlamıştır.

Hizmet ve Özellikler
Vale Hizmeti
Kuru Temizleme
Resepsiyon
Güvenlik
Call Center
House Keeping
Gayrimenkul Danışmanlık
Alışveriş
Fitness Center
Meeting Room

İletişim

LANSMAN OFİSİ
1538. Sk. 100. Yıl / ANKARA
0 312 220 13 19
0 312 220 12 59

info@visnelik.com.tr

Rezidans Nerede?

advertika

Firmaya Sor

  • info@visnelik.com.tr
  • 0 312 220 13 19