Hayallerindeki Rezidansı Bul
image image image image image

TROYA RESİDENCE

  • Rezidans Tipi Rezidans Otel
  • Firma TROYA RESİDENCE
  • Telefon 0 (212) 230 59 32
  • Web Sitesi www.troyaresidence.com
  • Adres Ergenekon Mh. Kaya Hatun Sk. No:21 Harbiye | PK34367 - ISTANBUL

REZİDANS HAKKINDA

Rezidans'ı Paylaş: facebooktwittermailfacebooktwittermail

Troya Residence’de 10 çok şık dekore edilmiş ve her detay düşünülerek hazırlanmış apart daireler bulunmaktadır. Dairelerde anti bakteriyel silikon yastıklar ve yorganlar, gardırop, özel duşakabinli banyo, 24 saat sıcak su (kombili), saç kurutma makinesi, uyandırma servisi, bebek yatağı (istek üzerine) bulunmaktadır. Odalardaki elektrik 220 volttur ve bazı daireler balkonludur, tüm odalarımızda LED düz tv, tüm avrupa uydu kanalları, laptop sığan özel kasa, mutfak ve tüm gereçleri, mutfakta yarım buzdolabı, hızlı sıcak su ısıtıcı (Kettle), tüm alanlarda ücretsiz internet (WLAN) bağlantısı, kapı önünde araç park yeri (dolu olduğunda yakında ücretli otopark vardır), güvenlik kameraları bulunmaktadır. Sizin rahat, konforlu ve keyifli konaklamanız için Troya Residence’de her şey düşünülmüştür.

ODALAR
PENTHOUSE FLAT DAHİLİ HİZMETLER:
Troya Residence’de çok şık dekore edilmiş ve her detay düşünülerek hazırlanmış 1 adet çatı katı daire bulunmaktadır. Dairelerde anti bakteriyel silikon yastıklar ve yorganlar, gardırop, özel duşakabinli banyo, 24 saat sıcak su (kombili), saç kurutma makinesi, uyandırma servisi, bebek yatağı (istek üzerine) bulunmaktadır. Odada LED düz tv, tüm avrupa uydu kanalları, laptop sığan özel kasa, mutfak ve tüm gereçleri, mutfakta yarım buzdolabı, hızlı sıcak su ısıtıcı (Kettle), tüm alanlarda ücretsiz internet (WLAN) bağlantısı, Kapı önünde araç park yeri (dolu olduğunda yakında ücretli otopark vardır), güvenlik kameraları bulunmaktadır. (17m2)

DELUXE PENTHOUSE FLAT DAHİLİ HİZMETLER:
Troya Residence’de çok şık dekore edilmiş ve her detay düşünülerek hazırlanmış 1 adet lüx çatı katı daire bulunmaktadır. Dairelerde anti bakteriyel silikon yastıklar ve yorganlar, gardırop, özel duşakabinli banyo, 24 saat sıcak su (kombili), saç kurutma makinesi, uyandırma servisi, bebek yatağı (istek üzerine) bulunmaktadır. Odada LED düz tv, tüm avrupa uydu kanalları, laptop sığan özel kasa, mutfak ve tüm gereçleri, mutfakta yarım buzdolabı, hızlı sıcak su ısıtıcı (Kettle), tüm alanlarda ücretsiz internet (WLAN) bağlantısı, Kapı önünde araç park yeri (dolu olduğunda yakında ücretli otopark vardır), güvenlik kameraları bulunmaktadır. (30m2)

SINGLE FLAT DAHİLİ HİZMETLER:
Troya Residence’de çok şık dekore edilmiş ve her detay düşünülerek hazırlanmış 2 adet tek kişilik daire bulunmaktadır. Dairelerde anti bakteriyel silikon yastıklar ve yorganlar, gardırop, özel duşakabinli banyo, 24 saat sıcak su (kombili), saç kurutma makinesi, uyandırma servisi, bebek yatağı (istek üzerine) bulunmaktadır. Odada LED düz tv, tüm avrupa uydu kanalları, laptop sığan özel kasa, mutfak ve tüm gereçleri, mutfakta yarım buzdolabı, hızlı sıcak su ısıtıcı (Kettle), tüm alanlarda ücretsiz internet (WLAN) bağlantısı, Kapı önünde araç park yeri (dolu olduğunda yakında ücretli otopark vardır), güvenlik kameraları bulunmaktadır. (15m2)

STANDART FLAT DAHİLİ HİZMETLER:
Troya Residence’de çok şık dekore edilmiş ve her detay düşünülerek hazırlanmış 6 adet standart daire bulunmaktadır. Dairelerde anti bakteriyel silikon yastıklar ve yorganlar, gardırop, özel duşakabinli banyo, 24 saat sıcak su (kombili), saç kurutma makinesi, uyandırma servisi, bebek yatağı (istek üzerine) bulunmaktadır. Odada LED düz tv, tüm avrupa uydu kanalları, laptop sığan özel kasa, mutfak ve tüm gereçleri, mutfakta yarım buzdolabı, hızlı sıcak su ısıtıcı (Kettle), tüm alanlarda ücretsiz internet (WLAN) bağlantısı, Kapı önünde araç park yeri (dolu olduğunda yakında ücretli otopark vardır), güvenlik kameraları bulunmaktadır. (28m2)

Fiyata Dahil Hizmetler :
Tüm odalarda kullanılabilir internet ve vergiler dahildir.
Rezervasyon İptali :
Tüm iptaller geliş tarihinden 3 gün öncesine kadar ücretsiz olarak iptal edilebilir. Aksi takdirde tüm konaklama ücreti tahsil edilmektedir.

Konum
Mesafe Adı Metre/Km
Sultan Ahmet Camii 2300m
Taksim Meydanı 900m
Şehir Merkezi 0m
Cevahir AVM 500m
Tramvay İstasyonu 150m
Osmanlı Müzesi 500m
Topkapı Müzesi 2350m
Otobüs Durağı 400m
Taksi Durağı 0m
Kız Kulesi 4km
Galata Kulesi 3km
Atatürk Hava Liman 28km
Sabiha Gökçen Hava Limanı 55km
Akmerkez AVM 2km
Süleymaniye Camii 6km
Ayasofya Müzesi 6km
Kapalı Çarşı 5km
Baharat Çarşısı 5km
Fatih Camii 8km
Yerebatan Sarayı 6km

 

Ekstra Özellikler

Rezidans Nerede?

advertika

Firmaya Sor

  • info@troyaresidence.com
  • 0 (212) 230 59 32