Hayallerindeki Rezidansı Bul
image image image image image image image

Regnum Sky Residence

  • Rezidans Tipi Rezidans Daire
  • Firma Regnum
  • Telefon 0 216 522 68 40
  • Web Sitesi www.regnum.com.tr
  • Adres Çamlıca Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. Masaldan İş Merkezi D Blok No:4 Üsküdar / İstanbul / Türkiye

REZİDANS HAKKINDA

Rezidans'ı Paylaş: facebooktwittermailfacebooktwittermail

Caddebostan’da 4.062 metrekare arsa üzerine inşa edilen ve yaşamın başladığı Sky Residence’da 22 kat 43 daire bulunmaktadır. Tek tip 4+1 ve brüt 209 metrekare olan dairelerde beyaz eşya, mutfak ve banyo dolapları, kablolu ve uydulu TV sistemleri ve Residence içinde haberleşmeyi sağlayan dahili telefon ile kapı alarm sistemleri yer almaktadır.

Sky Residence projesinde, kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness salonu, çocuk oyun alanları, 2 adet sauna, masaj salonu, tenis kortu, toplantı salonu ile konforlu ve güvenli yaşamın gerektirdiği her şey bulunuyor. Radye temel üzerine kurulu olan Regnum Sky Residence’ın dış cephesinde fibrobeton bulunmakta ve Residence, bina otomasyonu ile koordineli çalışan analog yangın sistemine sahiptir.

Sky Residence’ın tüm dairelerinde klima sisteminin yanı sıra pencerelerde güneş ışınlarını kıran ve bu ışınların radyasyon etkisini azaltan ısıcam bulunuyor. Her giriş holünde resepsiyon görevlisinin de yer aldığı Sky Residence’ta kişiye özel tanımlamalı rezidans giriş sistemi, ev dışındayken ısı ve aydınlatma kontrol kumanda sistemi, tek merkezden de izlenebilen yangın ihbar ve söndürme sistemi, acil durum asansörü, deprem anında devreye giren acil elektrik kesicileri, jeneratör sistemi ile her eve bodrum katta bir depo ve 2 araçlık otopark bulunuyor.

Rezidans Nerede?

advertika

Firmaya Sor

  • info@regnum.com.tr
  • 0 216 522 68 40