Hayallerindeki Rezidansı Bul
image image image image image image

Nurol Tower

  • Rezidans Tipi Rezidans Daire, Rezidans Ofis
  • Firma Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
  • Telefon 444 6496 (NGYO)
  • Web Sitesi www.nuroltower.com.tr
  • Adres Çağlayan İzzet Paşa Mah. Yeni yol cad. No:1 34387 Şişli / İstanbul

REZİDANS HAKKINDA

Rezidans'ı Paylaş: facebooktwittermailfacebooktwittermail

Ev Ofis Ev
Yoksa evinizin, hayatınızı işyeriniz kadar kolaylaştırmasını mı? Nurol Tower, nitelikli bir iş merkezinin sunduğu ayrıcalıklarla, lüks bir residence’ın konforunu tek bir yapı içinde buluşturarak tüm bu beklentilere sıra dışı bir çözüm getiriyor.
Nurol Tower EvOfisEv, 73 m2’den 193 m2’ye değişen boyutları ve sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri ile hem ev hem ofis hem de evofis olarak kullanıma elverişlidir.

Burada her şey tam düşlediğiniz gibi…

Hayatınıza esneklik katan ayrıntılar…

4 metre tavan yüksekliğiyle, ferah yaşam alanları…
Sky Lounge

Bir tarafta şehrin tarihi ve kültürel yanını yansıtan eski İstanbul’u ve Marmara Denizi, diğer tarafta ise dillere destan boğaz manzarası…

Muhteşem bir İstanbul panoraması Nurol Tower’ın 133 metre yükseklikteki çatı katında sizi bekliyor. Nurol Tower’ın gece farklı, gündüz farklı, 360o’lik bir İstanbul manzarasına sahip olan Sky Lounge bölümü, şık davetler, kutlamalar ve özel günlerde unutulmaz anlar yaşatmak için tasarlandı.
Maksimum Yeşil
Nurol Tower, özgün tasarımı farklı büyüklüklerdeki bağımsız birimleri ile şehrin kalbinden yükseliyor ve yükseldiği yerde yepyeni bir dünya yaratıyor. LEED Gold adayı çevre dostu bir dünya.

Amerikan Yeşil Binalar Konseyi tarafından verilen LEED, tüm dünyada kabul gören bir yeşil bina sertifikası. Nurol Tower, çevre dostu uygulamalarıyla LEED Gold sertifikasının tüm kriterlerine uyarak, benzer nitelikteki binalara göre enerji tüketiminde %40 verimlilik sağlamayı amaçlıyor. Ayrıca inşaatında kullanılan tüm malzemeler, insan sağlığına zarar vermeyen cinsten seçiliyor.

Nurol Tower’ı sadece inşa ederken değil, Nurol Tower’la ilgili her konuda çevre dostu olmamız gerektiğini düşünüyoruz. Örneğin, elinizde tuttuğunuz bu kataloğun yapımı için harcanan ağaçları yeniden kazandırmak adına katalog başına bir fidan dikiyoruz. Çünkü maksimumyeşil demek; her açıdan verimlilik, her açıdan çevreyi düşünmek demek.

Nurol Tower Çarşı

Günlük hayattaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanan Nurol Tower Çarşı; dükkanları, restoran ve kafeleri ile hayatınızı kolaylaştıracak.
AYRICALIKLARIMIZ

Nurol Tower Hizmetleri
Nurol Tower’da sizin için her şeyi düşündük…
Nurol Tower’daki Concierge Hizmetleri, sizin için her şeyi düşünür, istek ve ihtiyaçlarınıza tek bir telefonunuzla çözüm üretir. İster seyahat danışmanlığı hizmetinden yararlanın, ister günlük alışverişlerinizin teslimatı evinize ya da ofisinize kadar yapılsın. İsterseniz de en özel davetlerinizin tüm organizasyonu gerçekleştirilsin… Artık tüm ihtiyaçlarınızı bina dışına çıkmadan ve zahmetsizce halledebileceksiniz.
Nurol Tower’ın ayrıcalıkları:
•Concierge hizmetleri
•Toplantı salonları
•VIP restoranlar
•Özel yemek salonları
•Sky Lounge
•”Harcadığın kadar öde” maliyet yönetim sistemi
•Otopark ve vale parking
•Ortak kullanıma açık banka atm’leri
•Donanımlı güvenlik
•Restoran ve kafe alanları
•Eczane, kuaför, lostra gibi pek çok hizmet ünitesi
•Copy center

Nurol Tower Özellikleri
Ön Büro ve Güvenlik Hizmetleri

Ortak Alanlarda Kablosuz Internet Hizmetleri

Güvenlik Merkezi
Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri, Kartlı Geçiş, Uyarı ve İkaz Sistemleri, CCTV Sistemleri ve 24 saat Güvenlik personeli ile güvenlik sağlanacaktır.

İletişim Hizmetleri
Kamera Sistemleri, İntercom Sistemleri ve Uydu Sistemleri kullanılacaktır. İntercom iletişimleri, Resepsiyon ve Güvenlik merkezinden sağlanacaktır.

e-car Kullanımı
Konut-Ofis sahipleri elektrikli araç filomuza üye olabilirler. Mevcut elektrikli araçlarını da e-car istasyonumuzda şarj edebilecekler.
Güvenli Oda
Ofis çalışma saatleri içerisinde isteğe göre fotokopi, tarama, ozalit kopyalama gibi her türlü hizmet verilecektir. Dosyalar taramadan sonra dijital ortama kaydedilebilir.

Nurol Tower Yaşam Merkezi
Butik Çarşı
6,196 m2 büyüklüğünde, iki katlı butik çarşısı ile günlük hayattaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek 36 farklı mağaza tasarlandı.
Restoranlar, Cafe / Bistro, Express Market, Kuaför, Lostra, Eczane, Çiçekçi, Banka ATM’leri, Pastane ve ihtiyaçlarınıza yönelik daha bir çok çözüm..

Sky Lounge
30. Katta, 133 metre yüksekliğinde panoramik İstanbul manzarasına sahip Sky Lounge, günün tüm yorgunluğunu atabileceğiniz dostlarınızla keyifli saatler yaşayabileceğiniz anlara tanıklık edecek.

Ortak Toplantı ve Yemek Salonları
Ortak kullanım alanlarında bulunan toplantı ve yemek salonları için rezervasyon yapılabilecek ve istenirse toplantı esnasında catering gibi hizmetler de alınabilecektir.

LOKASYON

Mükemmel konum, kolay ulaşım… Nurol Tower’da, şehrin kalbindesiniz. Nurol Tower, şehrin kalbinde ve tüm bağlantı yollarının merkezinde yer alıyor. Çok yakınında bulunan metro ve metrobüs ile İstanbul’un her yerine kolayca ulaşım imkanı sağlıyor.

Nurol Tower, hem bir işyerinin hem de yaşam alanının ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla İstanbul’un yeni merkezi Çağlayan Meydanı ve E-5’in yanı başında…

Mecidiyeköy’de ve yeni yapılacak Kabataş – Bağcılar metrosunun hemen yanında olan Nurol Tower, İstanbul Adalet Sarayı’na ve Florence Nightingale Hastanesi’ne yürüme mesafesinde.

Nurol Tower, şehrin kalbinde ve tüm bağlantı yollarının merkezinde yer alıyor. Çok yakınında bulunan metro ve metrobüs ile İstanbul’un her yerine kolayca ulaşım imkanı sağlıyor.

Nurol Tower, hem bir işyerinin hem de yaşam alanının ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla İstanbul’un yeni merkezi Çağlayan Meydanı ve E-5’in yanı başında… Mecidiyeköy’de ve yeni yapılacak Kabataş – Bağcılar metrosunun hemen yanında olan Nurol Tower, İstanbul Adalet Sarayı’na ve Florence Nightingale Hastanesi’ne yürüme mesafesinde.

Rezidans Nerede?

advertika

Firmaya Sor

  • info@nuroltower.com.tr
  • 444 64 96