Hayallerindeki Rezidansı Bul
image image image image image image

Moonlight Residence

  • Rezidans Tipi Rezidans Daire, Rezidans Ofis
  • Firma Özgün Şirketler Grubu
  • Telefon 0 (312) 417 07 95
  • Web Sitesi www.moonlightresidence.com.tr
  • Adres Şimşek Sokak No:2 Aşağı Ayrancı Çankaya/Ankara

REZİDANS HAKKINDA

Rezidans'ı Paylaş: facebooktwittermailfacebooktwittermail

ŞEHRİN TAM MERKEZİ

Ankara’nın merkezinde residence keyfi…
Ayrıcalığın, estetiğin ve son derece merkezi bir konumun bir araya geldiği projemizde en ufak detaylarda bile gösterdiğimiz özene şaşıracaksınız. Gelin residence keyfini Ankara’nın merkezinde yaşayın.

HAYATI KOLAYLAŞTIRAN AKILLI DAİRELER
Evinizin güvenliği ve konforu parmaklarınızın ucunda. İster artık anahtar taşıma derdinden tamamen kurtulup dairenize size özel kartınızla girip çıkın, ister evinizin tüm detaylarını telefonunuzdan ya da dairelerdeki akıllı daire panelinden kontrol edin. İstediğiniz özelliği ekleyebileceğiniz esnek akıllı daire sistemimizle kararı siz verin.

AYRICALIKLI DETAYLAR
Sadece en iyi markaların kullanıldığı iç detaylarda evinizin her köşesinde ayrı bir ayrıcalığı farkedeceksiniz. Arzu ederseniz sizin için tasarladığımız konsept çalışmalarımızdan birini de seçerek evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

ÖZGÜN ŞİRKETLER GRUBU
Özgün Şirketler Grubu, Moonlight Residence projesini yapmakta olan Özgün İnşaat da dahil olmak üzere beş ayrı firmayı bünyesinde bulundurmaktadır. Yurtiçinde ve yurtdışında bir çok işi başarıyla bitirmiş olan Özgün Şirketler Grubu olarak amacımız inşaat sektöründe öncü bir marka oluşturmaktır.

LOKASYON

Moonlight Residence
Ankara’nın en prestijli konumunda konforun ve rahatlığın keyfini çıkarın.

TBMM’ye, Kızılay’a, Bakanlıklar’a, Tunalı Hilmi’ye ve büyükelçilikler gibi bir çok önemli noktaya sadece yürüme mesafesinde olan projemizde trafik sıkıntısı çekmeyerek istediğiniz yerlere rahatça ulaşabileceksiniz.
2 katlı ve vale hizmetli kapalı otoparkımız sayesinde ise park etme derdinden tamamen kurtulacaksınız.

TBMM 500m
Kızılay 1,5km
Bakanlıklar 750m
ABD Büyükelçiliği 110m
Güven Hastanesi 200m
Tunlı Hilmi 600m
Moonlight Residence

ÖZELLİKLER
İÇ DETAYLAR
Parkelerden vitrifiyelere kadar sadece en prestijli 1. sınıf markaların kullanıldığı projemizde, modern bir mimarinin kaliteli markalarla bir araya geldiğinde yarattığı estetiği yaşayın.
Sadece en iyi markaların kullanıldığı iç detaylarda evinizin her köşesinde ayrı bir ayrıcalığı farkedeceksiniz. Arzu ederseniz, sizin için tasarladığımız konsept çalışmalarımızdan birini de seçerek evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

AKILLI DAİRELER
Evinizin güvenliği ve konforu parmaklarınızın ucunda. İster anahtar taşıma derdinden tamamen kurtulup dairenize size özel kartınızla girip çıkın, ister evinizin tüm detaylarını telefonunuzdan ya da dairelerdeki akıllı daire panelinden kontrol edin. İstediğiniz özelliği ekleyebileceğiniz esnek akıllı daire sistemimizle kararı siz verin.

HİZMETLERİMİZ
VALE HİZMETİ
Günün her saati arabanızı kapınızın önünde valelerimize kapalı otoparkımıza parketmeleri için bırakabilir, evden çıkarken akıllı daire panelimizden ya da telefonuzdan tek tuşla arabanızı kapınızın önünden almak için valelerimize haber yollayabilirsiniz.
KURU TEMİZLEME HİZMETİ
Giysilerinizi kuru temizlemeciye bırakıp alma derdini kaldırıyoruz. Giysilerinizi resepsiyona bırakın, resepsiyondan alın.
GÜVENLİK HİZMETİ
7/24 kamera sistemi ile izlenecek ve 7/24 güvenlik görevlisinin bulunacağı binamızda güvenlik sistemleri yer alacaktır.
CONCİERGE HİZMETİ
Resepsiyon görevlilerimiz aracılığı ile Ankara’nın kültür – sanat etkinlikleri ve restoran rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.
HOUSEKEEPİNG HİZMETİ
İstediğiniz bir zaman için temizlik görevlilerimizden randevu alabilir, işten evinize döndüğünüzde evinizi ilk günkü gibi pırıl pırıl bulabilirsiniz. Ya da temizlik görevlilerimiz siz evdeyken gelsin, siz onları koordine edin.
TOPLANTI SALONU HİZMETİ
Toplantılarınızı konforlu salonumuzda gerçekleştirebilirsiniz
FİTNESS SALONU
Fitness salonumuzda sporunuzu yapıp günün stresinden uzaklaşabilirsiniz.
ÇAGRI MERKEZİ
Resepsiyonumuz aracılığıyla siz evde yokken bile telefonlarınız cevaplansın, daha sonra aranmak için gereken notlar alınsın. Artık bir sekreteriniz var.
ALIŞVERİŞ HİZMETİ
Her sabah kapınızı açtığınızda günün gazetesini ve taze ekmeğinizi bulmanın keyfini yaşayın. Çeşitli alışveriş ihtiyaçlarınızı bir telefonla veya akıllı daire sistemi aracılığı ile halledin.
RESEPSİYON HİZMETİ
Bina girişinde bulunacak olan olan resepsiyon görevlilerimiz ile transfer hizmetlerinden yemek siparişine, temizlik hizmetlerinden alışveriş hizmetlerine kadar bir çok hizmet ile ilgili bilgi alabilir, gerekli organizasyonları yapabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Şimşek Sokak No:2 Aşağı Ayrancı Çankaya/Ankara
0 (312) 417 07 95
info@moonlightresidence.com.tr
www.moonlightresidence.com.tr

Rezidans Nerede?

advertika

Firmaya Sor

  • info@moonlightresidence.com.tr
  • 0 (312) 417 07 95