Hayallerindeki Rezidansı Bul
image image image image image image

Kempinski Residences

  • Rezidans Tipi Rezidans Ofis, Rezidans Otel
  • Telefon +90 212 370 00 00
  • Adres Büyükdere Caddesi No: 127 34394 Esentepe Şişli / İstanbul TR

REZİDANS HAKKINDA

Rezidans'ı Paylaş: facebooktwittermailfacebooktwittermail

Kempinski Residences Astoria, dünya çapında en iyi lüks otel özellikleri ve konut sunulan konfor ve imkanlar sunularak sakinleri için evrensel seçkin yaşam tarzı seçimleri sağlar.
Kempinski Residences Astoria merkezi Esentepe’de bulunan, İstanbul’un en başarılı uluslararası iş ve Residencal ilçe kalp ve İstanbul’un tarihi ve egzotik şehir üzerinde rakipsiz manzaralarını sunmaktadır.
Astoria 5 katlı ana bina ve 27 katlı, her iki kuleden oluşuyor. Her iki kulelerinde, 5-12 katlar arasında özel konutlar ve 13. kat yukarıda ev ve bürolar bulunmaktadır.
Her iki Towers zemin katında bulunan avlular iki restoran bulunmaktadır. Spa & Wellness ve Fitness Merkezi 4. katında yer almaktadır.
Her iki kule rezidans ve ofis lobileri katta bulunmaktadır -1. Ofisler kendi panoramik asansörler kolay erişim sağlayan -1th ve 11. katlar arasında çalışan var. Alışveriş Merkezi, 5 katlı oluşan, iki kulelerin altında ana binada yer almaktadır. Alışveriş Merkezi’ne altında, 5 katlı kapalı otopark bulunmaktadır.

Mevcut Olanaklar
F & B Tesisleri
Midpoint ve Big Chef ikiz kulelerin girişinde bulunan yanı sıra, Astoria Alışveriş Merkezi atılmış dünyanın dört bir yanından gelen lezzetleri bir seçki hizmet veren ziyaretçiler için yemek seçenekleri geniş bir yelpazede sunuyor. Ayrıca, özel bir in-residence catering hizmeti Kempinski Residences Astoria sakinleri için kullanılabilir.

Lüks Fitness & SPA Merkezi
Fitness ve Spor Salonu
Spor Merkezi gevşemek için mükemmel bir yerdir.Bireysel ihtiyaçlarına göre Kişisel Eğitim,.Bu ısmarlama yaklaşım, sağlık, genel fitness geliştirmek için refahını artırmak ve benlik saygısı artırmak için tasarlanmıştır.

Spa
Kendiniz için küçük bir pampering gerekirse, Spa sizin için ziyaret etmek için bir yerdir.Fitness merkezi ve spa ile iyi ve butik, konut ve üst sınıf yaşam tarzı mekan.

Eğlenmek, yemek, alışveriş
Astoria Alışveriş Merkezi, tüm alışveriş ve eğlence için yenilikçi hizmet know-how ile birlikte benzersiz ve özel bir ortam sunmaktadır.
Ev tekstili, kozmetik, çocuk giyim ve daha giyim, elektronik, mücevher, ayakkabı ve çanta toplam arazi / 110 perakende dükkan- 35.000 m2 üzerinde bulunan …

Restoranlar & Cafe adlı
Astoria Alışveriş Merkezi, uluslararası ve yerel lezzetler sunan atılmış sakinleri ve ziyaretçiler için yemek seçenekleri geniş bir yelpazede sunuyor. Ayrıca, özel bir in-residence catering hizmeti Kempinski Residences Astoria sakinleri için kullanılabilir

Özel Residences Deluxe Otel Hizmetleri
Bizim sakinleri sıcak karşılama ve onlar hareket andan itibaren hizmet çok yüksek standartlarda emin olabilirsiniz.
Dahil Hizmetler
Kapıcı Masası, Güvenlik Servisi, Valet Parking ve Teknik Destek 24 saat, bir gün için mevcuttur.Bu bizim sakinlerine birçok ve çeşitli hizmetler sadece bir seçim – geri kalanı her türlü ihtiyacı halledilir emin.

Büyük Kempinski Hizmetleri Standartları
Daha birçok hizmet, örneğin, ek bir ücret için kullanılabilir: In-ikamet günlük veya genel temizlik hizmetleri, Bebek ve çocuk bakımı, çamaşırhane ve kuru temizleme.
Sakinlerine avaiable hizmetlerin çeşitliliği. Bireysel İhtiyaçlara yönetiminin birinci önceliğidir ve bireysel ihtiyaçlarına hizmet terzi her zaman mümkündür.

Konum & Ulaşım
Kempinski Residences Astoria, Atatürk Uluslararası Havaalanı’na yaklaşık 30 dakika, 10 dakika uzaklıkta, şehrin Asya yakasında kolay erişim sağlayan Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri aynı zamanda 45 Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan dakika olduğunu.

 

Yol ve Erişim
Kempinski Residences Astoria, Atatürk Uluslararası Havaalanı’na yaklaşık 30 dakika, 10 dakika uzaklıkta, şehrin Asya yakasında kolay erişim sağlayan Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri aynı zamanda 45 Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan dakika olduğunu.

Rezidans Nerede?

advertika

Firmaya Sor

  • +90 212 370 00 00