Hayallerindeki Rezidansı Bul
image

Kanyon Residence

  • Rezidans Tipi Rezidans Daire
  • Firma İş GYO ve Eczacıbaşı Topluluğu
  • Telefon (0212) 317 5330
  • Adres Buyukdere Caddesı No:185 34394 Levent-ıst.,Esentepe,34394 Şişli/İstanbul

REZİDANS HAKKINDA

Rezidans'ı Paylaş: facebooktwittermailfacebooktwittermail

Kanyon Projesi, İş GYO ve Eczacıbaşı Topluluğu tarafından Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük ev, ofis ve alışveriş merkezlerinden biri olarak Beşiktaş, Şişli ve Levent’in kesiştiği İstanbul’un en merkezi noktalarından birinde inşa edilmiştir. Giriş kapılarından biri Metro çıkışında yer alan Kanyon’un alışveriş merkezine birçok kattan ve şehirden erişim sağlanabiliyor. Binaları ve alanları birbirine bağlayan, avlularla çevrili iç yollar ise şehiriçi etkisi ve devamlılık yaratıyor. Bahçeli, teraslı ve balkonlu evleri, ulusal ve uluslararası deprem yönetmeliklerinin üzerindeki güvenlik standartları, sosyal yaşamla ofis anlayışını buluşturan konsepti, açık havada alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır.

4 katlı AVM, 26 katlı 1 adet ofis bloğu ve 179 konutluk residence bölümü bulunmaktadır. Konutların büyüklükleri 80 m– 360 m2 arasında değişmektedir. Konutlarda Eczacıbaşı Grubu’na bağlı Intema Mutfak  ürünleri kullanılırken, ankastre bölümünde Siemens marka elektronik cihazlar kullanılmıştır.

Kanyon Residence Projesi, yangına güvenli asansör, yangın dolapları ve sprinkler sistemi, havalandırma, intercom ve deprem sensörlü asansörler, kapalı otoparktan dairelere doğrudan ulaşım, konut içlerinde, ortak alanlarda ve asansörlerde kesintisiz enerji sağlayan jeneratör, aydınlatma, klima, telefon, TV, internet altyapısı, 24 saat sıcak su, filtre ve dezenfekte edilmiş kullanım suyu, ses yalıtımlı iç ve dış duvarlar,gürültüsüz tesisat boruları bulunmaktadır.

Sosyal alanlarda, kapalı otopark (her daire için 1 araçlık),  24 saat güvenlik ve kapalı devre kamera sistemi,  yüzme havuzu ve çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, fitness, buhar odası, masaj odası, duşlar, çocuk oyun parkı, kablosuz internet,  merkezi uydu sistemi,  2 adet kapıcı, parmak izi okuyuculu çelik kapılar Kanyon Residence de yer almaktadır.

Rezidans Nerede?

advertika

Firmaya Sor

  • (0212) 317 5330