Hayallerindeki Rezidansı Bul
image image image image image

Horizon Residans

  • Rezidans Tipi Rezidans Daire, Rezidans Ofis
  • Firma Dumankaya
  • Telefon 444 7 222 
  • Web Sitesi www.dumankaya.com
  • Adres Kartal Kordonboyu Mahallesi Çilek Sokak No:1 Kartal/İstanbul

REZİDANS HAKKINDA

Rezidans'ı Paylaş: facebooktwittermailfacebooktwittermail

Özlemini duyduğunuz sahil yaşamı, hiç de uzak değil.

Adaların tam karşısında, denize saygılı yatay mimarisi ve panoramik daireleriyle butik bir proje yükseliyor:

Dumankaya Horizon sahil hayatının tüm güzelliklerini size yaşatacak denize sıfır konumu, kafeleri, restoranları ve alışveriş merkeziyle sizi bekliyor.

Horizon’da yaşamak başkadır…

Anadolu yakasının en prestijli konut projesi konumunda. Bu özel proje yatay yaşamın mantığı ile çevrede benzeri olmayan bir rezidans… Horizon sadece bir rezidans değil.

O aynı zamanda lüks alışveriş , spor ve sağlık hizmetleri sunan ; beraberinde dünyaca ünlü lezzet markalarını bir araya getiren bir çekim merkezi niteliğinde…

Rezidans Lüksü…

Dumankaya Horizon , adı üzerinde ufka dokunma mutluluğunu yakalamak isteyen birey ve ailelerin buluşma adresi…

Dumankaya Horizon , 109 rezidans , 34 ofis ve 35 ticari uniteden oluşan lüksün yeni mekanı…

Yüksek zekalı rezidans anlayışı…

Dumankaya Horizon’da yer alan rezidanslar organik bir mimari tsarımı lüks yaşam stili ve tam akıllı ev teknolojisi ile bir araya getiriyor.

Klimadan ev perdelerinize, musluklardan ışıklara ve eğlence sistemlerine kadar Dumankaya Horizon’daki tüm detaylar, sadece birkaç tuşa basılarak kontrol ediliyor.

Kişiselleştirilmiş ev teknolojisi…

Zaman tasarrufu, konfor ve kişiselleştirilmiş ev ekonomisi yaratan akıllı daire sistemi Dumankaya IQ, Horizon’da düşlerken bile zorlanabileceğiniz yenilikleri beraberinde getiriyor.

Farklı beklentiler değişmeyen lüks…

Dumankaya Horizon farklı beklentileri olan birey ve aileler için değişmeyen bir lüks anlayışı ile değşik yaşam alanları sunuyor.

Horizonda geniş yaşam anlayışı tüm rezidanslarda ortak bir konfor yaratırken 74 m2den 299 m2’ye uzanan rezidans seçenekleriyle farklı kullanım alanları yaratıyor.

TİCARİ ALANLAR

Moda, alışveriş, lezzet ve sağlık…

Denize sıfır konforlu dairenizden çıkıp sadece alt kata inerek , Anadolu yakasının en elit markalarına ulaşabileceğiniz , kafesinde arkadaşlarınızla keyifli sohbetler edebileceğiniz , spor salonunda formunuzu koruyabileceğiniz bütüncül bir yaşam merkezi şimdi kapılarını arıyor.

Anadolu yakasının

prestij noktasında işinize yatırım

Dumankaya Horizon prestijli rezidans bölümlerinin yanında işini ev konforuna taşımak isteyen yatırımcılara kazançlı “home office” seçenekleri sunuyor.

Ticari alanlara yatırım imkanı!

Bütünleşik bir yaşam alanı olan Dumankaya Horizon’da konut ve home-office bölümlerini tamamlayan , yatay düzlemde konumlandırılmış 20 mağaza ve 2 kafe alanı bulunuyor.
Butik bir alışveriş merkezi niteliği taşıyacak bu özel alan, sahil yolunda farklı ve kişiye özel bir durak konumunda. Dumankaya Horizon’un ticari alanlarında yatırım yaparak, bu sıra dışı değerin bir parçası olmak mümkün.

Ayrıcalıklı mimari tasarım…

Dumankaya Horizon , yatay yaşamı imkanı sunan yuvarlık hatları , dikkat çekici ve prestijli görünümün yanında , ergonomik hatlarıyla insan odaklı bir yaşam alanı oluşturuyor.

Rezidans Nerede?

advertika

Firmaya Sor

  • info@dumankaya.com
  • 0216 306 49 68