Hayallerindeki Rezidansı Bul
image image image image image image image image

Hitit Business Residence

  • Rezidans Tipi Rezidans Daire
  • Firma Armet İnşaat
  • Telefon 0216 469 14 14
  • Web Sitesi www.hititbusinessresidence.com
  • Adres Hürriyet Bulvarı Armet İş Mrk. No:11 Beylikdüzü / İstanbul

REZİDANS HAKKINDA

Rezidans'ı Paylaş: facebooktwittermailfacebooktwittermail

NEDEN BEYLİKDÜZÜ?
Avrupa yakasının mimari alt yapı ve gelişim olarak en gözde ve genç merkezlerinden birisi olan Beylikdüzü, yatırım projelerinin tercih edilir adresi durumundadır. Hızlı gelişme potansiyeli ile bölgesinde bir çekim merkezi oluşturan Beylikdüzü, planlı ve düzenli geilişimi sürdürmekte. E-5 ve TEM otoyoluna yakınlığı, metrobüs hattının açılması ve yeni inşaa edilen büyük çapta AVM projeleri ile adeta bölgesel bir başkent olma niteliği taşımaktadır. Beylikdüzü etrafındaki 20km çapındaki alanın ortasında parlayan bir merkez konumundadır. Beylikdüzü’nün merkez özelliğini etrafındaki sanayi alanları, Atatürk Hava Limanına yakınlığı, yapılması planlanan Silivri Hava Limanı ve Ambarlı Limanı da peliştiriyor.
Burada Yaşanacak Çok Şey Var!
Business mı? Residence mı? Burada her iki yaşam alanını bir arada bulacaksınız. Hitit Business Residence; nitelikli bir iş merkezinin sunduğu ayrıcalıklarla residence konforunu tek bir mükemmel yapı içerisinde buluşturarak beklentilerinize uygun sıra dışı bir çözüm, farklı bir mimari ve ayrıcalıklı bir konsept sunuyor. Yoğun iş temposu içinde aradığınız konfor ve huzur; residence yaşam tarzı ile hayatınızı kolaylaştıracak her türlü detayın düşünüldüğü lüks bir ortam Hitit Business Residence ile bir araya geldi.

Helikopter Pisti
Residence Hizmeti
Resepsiyon Hizmeti
7 x 24 Yüksek Donanımlı Güvenlik Hizmeti
Açık & Kapalı Otopark ve Vale Hizmeti
Alışveriş Merkezi & Mağazalar
Cafe & Restaurant
Toplantı Salonları
Konferans Salonu
Yeşil Alanlar Teras Bahçeleri
Gezi Parkı
Açık & Kapalı Havuz
Tenis Kortu
Spor Salonu
Hamam & Sauna
SPA
Güzellik Salonu
Çocuk Kulübü

Şehire Bağlanın
Metrobüs 2 Dakika
İstanbul ulaşımının ana arteri olan E-5 boyunca trafiğe takılmadan size Avrupa’dan Asya’ya bağlayacak olan metrobüs durağı sadece 2 dakika mesafede.

Alışveriş Merkezleri
Yeni yaşam merkeziniz Hitit Business Residence çevresinde bir çok alış veriş merkezi bulabilirsiniz. Koçtaş: 3 Dk, SM Migros 3 Dk, Real 5 Dk, Marmara Park 5 Dk, Torium 7 Dk mesafede.
Tüyap Fuar Merkezi
Bir çok uluslararası fuara ev sahipliği yapan Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi 8 dakikalık mesafede.
Liman 12 Dakika
Haramidere Limanına 12 Dakikalık mesafede
Ana Yollar
İstanbul araç ulaşımında kilit rol oyanyan iki büyük ana yollardan E-5 2 Dakika, TEM otoyolu 15 Dakikalık mesafede.
Hava Alanı
İstanbul avrupa yakası hava alanı olan Atatürk Hava Limanı 20 dakikalık mesafede.
Konsept
Hitit Business Residence ayrıcalığın yeni tanımı , geleneklere bağlı yenilikçi bir yaşam uygarlığı olarak projelendirildi. Modern mimarisi ile eski ile yeninin mükemmel uyumu sizin için dengelendi. İş hayatına yönelik tüm ihtimaller önceden hesaplandı. Kendinizi özel hissedeceğiniz yeni yaşam alanınız da helikopter pisti bile bulunmakta. Gelenekten ilham aldık sizin için yarınları tasarladık.
Mimari
Hayallerimizi kurduk ve hayata geçirmek için en iyinin peşine düştük, işte bu noktada Çamoğlu mimarlık firması ile Sn .Ömer Çamoğlu ile yollarımız kesişti.Uzun süren hassas bir çalışma döneminin ardından yaşamın yeni uygarlığı“ Hitit Business Residence ” doğdu.

GENEL ÖZELLİKLER:
5.386 m2 alan üzerine konumlanmış proje,38.150 m2 toplam yapı alanı içinde;
• Business/Ticaret zonunda, 14.550 m2 yapı alanı üzerinde; 14 adet Dükkân/Mağaza alanı, 3 adet
Restoran/Kafe alanı, 27 adet Ofis alanı, geniş ve yüksek Atriumu ile ferah bir alışveriş ve çalışma ortamının yanında, 500 m2 açık/kapalı alanda Yüzme havuzu – Güneşlenme terası, 240 m2 alanda SPA merkezinde dinlenme ve spor aktiviteleri ortamı sunmaktadır.
• Residence/Konut zonunda, 17.100 m2 yapı alanı üzerinde; 56 adet 1+0 Stüdyo, 56 adet 1+1, 98 adet 2+1, 8 adet 2+1 Dubleks ve 4 adet 1+1 Dubleks olmak üzere toplam 222 adet daire bulunmaktadır.
• Sosyal Tesis
• Her daire için yeterli sayıda kapalı otopark alanı
• Sert zemin ve yeşil peyzaj alanları

SOSYAL TESİS:
• Lounge – Club
• Açık ve kapalı yüzme havuzu (özel örtü sistemi, istendiğinde açık havanın nimetlerinden faydalanma, istendiğinde kış aylarında özel iklimlendirme ile yaz havası imkânı sunmaktadır.)
• Restoran ve Kafe-Bilardo Salonu olarak hizmet verecek ticari üniteler
• Tenis Sahası ( ¾ Tennis Courts standartlarında)
• Teras Bahçesinde bulunan; yeşillikler içindeki Çocuk oyun alanı ve yapı içindeki özel Çocuk Kulüp alanı Size; alışveriş yaparken ya da SPA alanında sağlık hizmetleri aldığınız sırada çocuklarınızı güvenle bırakabileceğiniz bir hizmet sunar.
• Fitness salonu, sauna, buhar banyosu, dinlenme salonu yer alacaktır.

GÜVENLİK:Kameralı güvenlik sistemi (CCTV Sistemi) kurulacak ve bina girişleri, kat koridorları ve bina çevresinde dış duvarlara kameralar yerleştirilecek ve 24 saat güvenlik odasından izlenecektir. Yayalar ve araçlar için kontrollü noktalardan yapıya giriş-çıkışlar sağlanacaktır.Yapı Girişi/Lobby alanında konuşlandırılacak, güvenlik ve sekretarya sistemi ile uygulanacak olan renkli görüntülü interkom sistemi sayesinde daireler ile güvenlik merkezi arasında ve ayrıca daireler arasında karşılıklı iletişim imkanı olacaktır. Daire içi üniteden güvenlik merkezine alarm sinyali gönderilebilecek ve alarmın hangi daireden geldiği ekran üzerinde görüntülenebilecektir.
YAPI:Yapı, yüksek enerji sönüm kapasitesine sahip betonarme çekirdek perdeler ve çerçevelerin birlikte kullanıldığı taşıyıcı sistem omurgasına sahip olacaktır.Yapının statik hesapları son deprem yönetmeliğine göre hazırlanmış olup, radye general betonarme temel üzerinde inşa edilecektir. Taşıyıcı sistemi kolon, perde ve kirişli plak döşemeden oluşmaktadır.Konvansiyonel kalıp sistemiyle inşa edilecek olan yapıda, C 35 Sınıfı yüksek dayanımlı beton ve ST III sınıfı yapısal çelik kullanılacaktır. Temel, yapı çevresi ve açık alan/saha yağmur suyu drenaj sistemi yapılacaktır.Hitit Business Residence birimlerinde teslim tarihinden itibaren uluslararası standartlarda profesyonel hizmet ve işletme sistemi uygulanacaktır. Ayrıca birim sahiplerinin isteği doğrultusunda bedeli alıcı tarafından karşılanmak üzere daire içi tasarım ve dekorasyon uygulama hizmeti verilecektir.
SU, SES VE ISI YALITIMI:Radye temel altında, bodrum kat dış perde duvarlarında ve tavanında su yalıtımı yapılacaktır.Katlar ve komşu daireler arasında yatayda ve düşeyde ses yalıtımı yapılacaktır.Hidrofor ve su depolarının olduğu mahallerde ses yalıtımı yapılacaktır.Döşemelerde şap altı yalıtım yapılacaktır. Tüm dış cephede, mekanik montajlı cephe içinde kesintisiz ısı yalıtımı yapılacaktır.
DIŞ CEPHE:Tüm dış cephede; reflektif özelikli temperli/lamine cam, kompozit panel giydirme cephe ve benzeri A1 sınıfı yanmaz malzemeler kullanılacaktır.Balkonlar ve kat bahçelerinde; temperli/lamine cam parapet/korkuluk kullanılacaktır.

ÇATILAR:
Tekniğine uygun ısı ve su yalıtımı yapılmış, Proje ile belirlenmiş alanlarda;
•Üstünde gezilemeyen/çakıl serilmiş, Üstünde gezilebilir/seramik kaplamalı teras ve Peyzaj düzenlemesi yapılmış yeşil/bitki ekilmiş teras çatılar oluşturulacaktır.
GİRİŞLER:Ofis-Dükkan zonu ile Konut zonu ortak Giriş/Lobby alanında ve OfisDükkan zonu Atrium/Galeri girişinde doğaltaş veya seramik döşeme kaplaması kullanılacaktır.
DOĞRAMALAR:Gerekli alanlarda iklim kontrollü çift cam ve ısı yalıtımlı alüminyum doğramalar kullanılacaktır.
KAPILAR:Daire giriş kapıları dekorasyonla uyumlu ve yangın dayanımlı olacaktır.İç kapılar ahşap kaplamalı ve/veya lake mobilya kapı olacaktır.
DOLAPLAR:Projesinde gösterilen yerlerde ahşap kaplamalı ve/veya lake kaplamalı vestiyer dolapları oluşturulacaktır.
MUTFAKLAR:Projesine göre özel tasarlanmış ahşap kaplamalı ve/veya lake kaplamalı mutfak dolapları, doğal taş ve/veya akrilik tezgâhlar yapılacaktır.Mutfaklarda kullanılacak ankastre cihazlar (ocak, fırın, davlumbaz veya aspiratör, bulaşık makinesi) Siemens veya muadili marka olacaktır.
TAVAN:Daire içlerinde alçı panel asma tavan veya alçı sıva üzeri su bazlı saten/plastik boya, dekoratif boya uygulamaları yapılacaktır.
DUVARLAR:Yangın yönetmeliğine uygun özellik ve ebatlarda, tuğla, bims veya gaz beton duvar blokları ya da alçı panel bölme sistemi kullanılacak, iç duvarlarda alçı sıva üzerine su bazlı saten boya veya duvar kâğıdı uygulaması yapılacaktır.
ISLAK HACİMLER:Tüm ıslak hacimlerde 1. sınıf yerli veya ithal seramik, vitrifiye ve armatür kullanılacaktır.Islak hacim duvarlarına projesine göre 1. sınıf yerli veya ithal seramik ve/veya özel duvar kâğıdı uygulaması yapılacaktır.Banyolarda daire tiplerine göre küvet, flat duş teknesi veya hemzemin duş sistemi kullanılacak ve duş kabini montajı yapılacaktır.Projesine göre altı dolaplı Hilton lavabo veya etajerli lavabo kullanılacaktır.
SALON VE ODA ZEMİNLERİ:Şap üzerine yerli veya ithal laminat parke uygulaması yapılacaktır.İç kapılarda kullanılan malzeme ile uyumlu süpürgelik yapılacaktır.
ANTRE, KORİDOR, MUTFAK ve ISLAK ZEMİNLER:Daire tiplerine göre doğal taş, seramik veya laminat parke uygulaması yapılacaktır. Süpürgelikler, salon ve odalarda kullanılan iç kapılarda kullanılan malzeme ile uyumlu malzemeden yapılacaktır.
MEKANİK TESİSAT:Merkezi sistem ısıtma ve sıcak su tesisatı yapılacak olup, 24 saat sıcak su sistemi bulunacak ve Enerji Performansı Yönetmeliği’ne uygun olarak daire girişlerine pay ölçerler konularak, bireysel kullanım olanağı sağlanacaktır.Dairelerde termostat kontrollü dekoratif panel radyatörlü Termoteknik, Alarko marka veya muadili ısıtma sistemi yapılacaktır.Tüm dairelerde salonlarda, diğer daire tiplerinde salon ve ebeveyn yatak odalarında split klima tesisatı altyapısı ve Alarko ve/veya Mitsubishi marka veya muadili, iç-dış üniteler montajlı olarak kullanıma hazır halde olacaktır. Su kesilmeleri ve basınç yetersizliğine karşı, yeterli miktarda paslanmaz çelik su deposu ve dağıtım sistemi kullanılacaktır.Yağmur ve pis su hattında sessiz PVC boru, temiz su hattında ise
PPRC boru kullanılacaktır.
YANGIN ÖNLEMLERİ:Türkiye Yangından Korunma Yönetmeliği dikkate alınarak; adresli detektörler, manüel yangın ihbar butonları ve flaşörlü yangın ihbar sirenleri ile dijital adresli yangın algılama ve ihbar sistemi tesis edilecektir. Güvenlik odasından 24 saat izlenecek olan yangın sistemi kapsamında, detektörlerden alınan sinyallere göre gerekli müdahaleler yapılacaktır.Yangın Yönetmeliği’ne uygun şekilde tüm kullanım alanlarında ve otoparklarda yangın söndürme (sprinkler) sistemi, kat hollerinde ise yangın söndürme dolapları olacaktır. Basınçlandırma sistemli 5 adet yangın merdiveni, katlarda yangın dolabı, basınçlandırma sistemli 1 adet yangın asansörü, kat koridorlarında yangın dumanı egzoz sistemi bulunacaktır.Binadaki bütün tesisat şaftları, apartman holünden rahatça ulaşılabilecek şekilde konumlanmıştır. Böylece daire içinde meydana gelebilecek herhangi bir arıza
durumunda daire içine girmeden, doğrudan şaftlar içinde tamiratlar yapılabilecektir.
ELEKTRİK:Dekoratif grup anahtar ve prizler kullanılacak, projesine uygun olarak kablolama ve aydınlatma altyapısı oluşturulacaktır. Antre, hol, mutfak ve banyolarda sıva altı aydınlatma armatürleri kullanılacaktır.Konutlarda kullanılacak tüm prizler topraklı, çocuk korumalı tip olacaktır. Kat koridorlarında ve asansörlerde müzik yayını yapılacaktır. Acil durumlarda ise, müzik yayını kesilerek anons yapılabilecektir.Akıllı Bina Sistemi kurularak binanın her tarafına erişen bir IP ağı sayesinde ses, görüntü ve güvenlik bilgileri internet üzerinden ulaşılabilir duruma gelecektir. Bu sayede daire sahipleri veya yönetim, bina dışından da internete girerek sorunlara müdahale edebilecektir. Merkezi anten sistemi sayesinde, normal yayın yapan TV kanalları doğrudan, Digitürk yayınları receiver ve abonelik desteğiyle, uydu yayınları ise yine receiver desteği ile izlenebilecektir. Kablolu TV altyapısı, dairelerde antrede bulunacak dağıtıcı cihaza (splitter) kadar çekilecektir. Odalardaki TV hatları, antredeki bu dağıtıı cihaz üzerinden, kolaylıkla kablolu TV hattına dönüştürülebilecek, abonelik desteğiyle yayınlar izlenebilecektir. IEEC (Uluslararası ElektrikElektronik Standardı) hükümlerine uygun olarak topraklama ve yıldırımdan korunma tesisatı tesis edilecektir. Kullanılacak kablolar ve borular Yangın Yönetmeliği’ne uygun olacaktır. Tüm Elektrik Tesisat Sisteminde, kaçak akım rölesi kullanılacaktır. Bu katalogda/web sitesinde yer alan tüm tasarımlar, canlandırmalar, 3 boyutlu çizimler, grafikler tanıtım amacıyla yapılmıştır. Grafik, tasarım, dizgi ve baskıdan kaynaklanan hatalardan firmamız sorumlu değildir. Hatalı durumlarda sözleşmedeki bilgiler geçerlidir. Hitit Business Residence ve AR-MET İnşaat Ltd. projede gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

Business Hizmetleri
Hitit Business Residence, havalimanı, metro ve metrobüse yakınlığının yanı sıra İstanbul’un en önemli ulaşım arteri olan E-5 üzerindeki merkezi konumu ve TEM bağlantı yoluna yakınlığı ile geleceğin iş ve iletişim merkezi olmaya aday. Burada bir ofise sahip olduğunuzda,size özel resepsiyon ve vale hizmetinden yararlanabilir, dilediğiniz zaman şehir merkezine hızlıca ulaşıp geri gelebilir, bahçe balkonlarınızda açık havanın enerjisi ile iş stresinden uzaklaşıp yenilenebilir, iş arkadaşlarınızla birlikte dünya mutfağından farklı lezzetlerde öğle yemeğinizi renklendirebilirsiniz. Rahatlatıcı bir masaj ya da keyifli bir alışverişle günü sonlandırmak, ofis ortamından uzaklaşıp size özel ayrıcalıklı bir yaşama dönmeniz için sunduğumuz alternatiflerden sadece birkaçı olacak. Ofisiniz iyi bir iletişim platformunda olmalı, çünkü aynı anda hem şık bir ofise, hem de bütünsel bir yaşama sahip olmalısınız. Seçkin ve konforlu ofisleri, modern toplantı odaları, 300 metrekare büyüklüğünde yüksek teknoloji donanımına sahip konferans salonu ile iş yaşamına yeni standartlar getiren Hitit Business, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin tüm ihtiyaçlarını, zahmetsizce ve hızla karşılayabileceğiniz teknolojik, pratik ve kaliteli çözümler sunuyor.

Size Özel Ayrıcalıklar
Helikopter Pisti
VIP kalitesini yaşatmayı amaçlayan Hitit Business Residence, insan odaklı hizmet anlayışı ile ulaşım rahatlığı, zaman tasarrufu ve hızlıseyahat etmek gibi beklentilerinize Helikopter Pisti ile büyük bir ayrıcalık sunuyor
Vale Hizmeti
Vale hizmeti ile araç park etmekten veya otoparktan çıkmak için zaman harcamanıza gerek kalmayacak. Aracınız kapınızda hazır.
Lobi
P7/24 sunacağımız Resepsiyon Hizmeti ile misafirlerinizi her daim en iyi şekilde karşılamaktan mutluluk duyarız. Güvenliğin maksimum düzeyde sistemleştirildiği lobi ve resepsiyon, mimarisi ve Hitit konsepti ile de görenleri hayran bırakacak.

RESIDENCE SEÇENEKLERİ
Hattuşili 2+1 Dubleks Daireler – 2+1 Duplex Flats
Bahçeli evin özlemini çekenlerden misiniz? Dairenize ait geniş terasınızda kocaman bir bahçenin tadını çıkarabilirsiniz; yeşilliğin içinde bir pazar kahvaltısı ya da hoş bir akşam yemeği… Hayalinizdeki bahçeli ev konsepti burada hayat buluyor. Hattuşili dairelerin teraslarında bulunan jakuzide ise keyfinize keyif katacak, tatil planlarınızı eve taşıyacaksınız…Aileniz ile birlikte güvende yaşama keyfini Hattuşili 2+1 Dubleks dairelerimizde bulacaksınız.

Murşili 1+1 Dubleks Daireler – 1+1 Duplex Flats
Hayatın içinden kopmadan tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek kurgulanmış, huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı arıyorsanız sizin için özel olarak tasarlanan Murşili dairelerde bulacaksınız. Murşili 1+1 Dubleks dairelerimiz tek tip tasarlanmış olup, teraslarındaki jakuzi keyfi ile evinizi adeta bir masal diyarına dönüştürüyor…

Hantili 2+1 Daireler – 2+1 Flats
Minik bebeğinizle küçük bir aile iseniz ve kaliteli bir huzur arıyorsanız Hantili daire tipleri tam da sizin için önemle ve özenle tasarlandı. Mutlu yaşam seçenekleri Hantili 2+1 dairelerde…

Zidanta 1+1 Daireler – 1+1 Flats
Pazar sabahları dostlarla mutluluğunuzu dışarı taşımak, teraslı özel bir eve sahip olmak istiyorsanız size yetecek kadar ferah bir alan kullanımı kolay ve pratik bir yaşam için Zidanta daireleri tercih etmelisiniz. Zidanta 1+1 dairelerimizde düşündüğünüzden çok daha fazlası var…

Telipinu 1+0 Daireler – 1+0 Flats
Tek kişilik kocaman dünyanızı sığdırabileceğiniz 1+0 üstelik teraslı bir daire arıyorsanız Telipinu sizin için tasarlandı. Küçük bir alanda büyük bir huzur ve lüks bir yaşam sizin olacak. Fonksiyonel çözümleriyle 1+0 Daireler tam ihtiyacınıza göre…

Özel Giriş Lobi
7/24 sunacağımız Resepsiyon Hizmeti ile misafirlerinizi her daim en iyi şekilde karşılamaktan mutluluk duyarız. Güvenliğin maksimum düzeyde sistemleştirildiği lobi ve resepsiyon, mimarisi ve Hitit konsepti ile de görenleri hayran bırakacak. Bu alanda misafirleriniz ile sohbet edebilir, ikramlar sunabilir,sosyal alanlara geçip eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
Cafe Restoran
Sabah uyandığınızda özenle hazırlanmış kahvaltınız ve gazeteniz sizi bekliyor olacak. Farklı konseptlerin bir arada sunulduğu elit bir ortamda aileniz,misafirleriniz ya da iş arkadaşlarınızla kahve eşliğinde sohbetler edebilir veya dünya mutfağından seçkin lezzetlerin sunulduğu şık bir restoranda akşam yemeğinizi alabilirsiniz. İtalyan mutfağından Yunan mutfağına, Çin mutfağından Türk mutfağına kadar aradığınız bütün tatları Hitit Business Residence kafe ve restoranlarında bulabileceksiniz.
Helikopter Pisti
İş hayatında zamanı en ideal verimlilikte kullanmanın değeri gün geçtikçe daha iyi anlaşılmakta, insanların farklı noktalara kısa sürede ulaşma mecburiyeti ve bu konuda gösterdikleri hassasiyetler de giderek artmaktadır. Bu amaçla misafirlerine hava ulaşımı ile VIP kalitesini yaşatmayı amaçlayan Hitit Business Residence, insan odaklı hizmet anlayışı ile ulaşım rahatlığı, zaman tasarrufu ve hızlı seyahat etmek gibi beklentileri karşılamanın yanı sıra yaşanabilecek yangın ve benzeri olaylara zamanında müdahale edilebilmesi, afet durumlarında kurtarma çalışmalarına destek sağlanması ya da acil sağlık hizmetlerinde fayda oluşturmak adına da Helikopter Pisti ile büyük bir ayrıcalık sunuyor…
Alışveriş Merkezi
Hitit Business Residence, hemen altında konumlanan alışveriş merkezi prestijli markaları ve ferah ortak alanları ile evinizin yanı başındaki cazibe merkeziniz olacak. Aile ve ofis yaşantınızda ihtiyaç duyacağınız her şeye ulaşacağınız 14 adet mağaza, 2 adet restoran ve 1 kafe sadece bir asansör yakınlığında…
Spor Merkezi
Düzenli spor yapmanın sağlık açısından faydaları saymakla bitmiyor. Fakat kent yaşamının koşturmasından vakit ayırıp, bir salona düzenli olarak devam etmek oldukça zor. Burada spor salonu canınız ne zaman isterse sizin için hazır. İçiniz rahat spor yapabileceğiniz size ait bir spor merkezi. İster yüzün, ister koşun, isterseniz profesyonel hocalarla grup derslerine katılın. Sağlıklı ve zinde günler geçirmeniz için her şey Hitit Business Residence spor tesislerinde…
Tenis Kortu
Günlük spor aktivitenize birazcık rekabet eklemeye ne dersiniz? Eşinizle veya çocuklarınızla uluslararası standartlara uygun boyutlardaki tenis kortunuzda keyifli dakikalar geçirmeniz için her şey burada.
Yüzme Havuzu
Hitit Business Residence kapısından içeri girdiğinizde sizi bir tatil köyü bekliyor olacak. Yemyeşil bir bahçenin ortasında kocaman bir havuz, neşeli çocuk cıvıltıları ve ailenizle birlikte kulaç atmanın keyfi. Bir adet çocuk havuzu, bir adet açık ve kapalı yüzme havuzları ile sizin için mutluluğun rengi turkuaz olacak.
Çocuk Klüpleri
Hitit Business Residence Kids Club ayrıcalığı ile çocuğunuz için kaliteli ve güvenilir bir kreş hizmeti alacaksınız. Böylece hem sizin hayatınız kolaylaşacak hem de çocuğunuz mutlu olacak. Çocuğunuz uzman eğitmenlerin ellerinde olsun, oynasın, eğlensin ve öğrensin ki, sizin de gözünüz arkada kalmasın.
Hamam Sauna
Farklı beğenilere ve ihtiyaçlara hizmet veren sosyal alanlarda size ve ailenize uygun tüm detaylar düşünüldü. Geleneksel Türk Hamamı ve saunada dilerseniz misafirlerinizi de ağırlayabilir, keyifle zaman geçirirken mutlu bir yaşamın kapılarını Hitit Business Residence farkı ile aralayabilirsiniz.
SPA Merkezi
Sudan gelen sağlık ve güzellik kavramlarının, deneyimli ve şifalı eller tarafından ustaca harmanlandığı özel bir mekan. Spa & Wellness Merkezi’mizde; günlük hayatın stres ve yorgunluğunu atıp, fiziksel ve ruhsal rahatlamanın keyfini çıkaracaksınız.
Güzellik Merkezi
Bir asansör uzaklığındaki güzellik salonumuzda dingin saatler geçirebilirsiniz. Cildiniz yenilenip beslendikçe ruhunuzun da ferahladığını ve kendinizi özel hissetmenin hazzını yaşayabileceksiniz. Hitit Business Residence’ta rahatınız, huzurunuz ve güzelliğiniz için her şey var.
Yeşil Alanlar
Hitit Business Residence balkon ve terasları adeta yemyeşil birer bahçe. Estetik merakınızla en sevdiğiniz çiçeklerle harmanlayacağınız gerçek bir bahçeyi aratmayacak şekilde tasarlanmış ve jakuzi keyfi ile eşsiz hale getirilmiş tıpkı hayalinizdeki gibi birbirinden ihtişamlı balkon ve teras bahçeleri sizleri bekliyor. Ayrıca, peyzaj düzenlemesi yapılmış 900 m2’lik gezi parkı ve 1.550 m2’lik teras bahçesi ile toplam 2.450 m2 yeşil alanı ile Hitit Business Residence oksijen dostu bir yaşam vaat ediyor.

Rezidans Nerede?

advertika

Firmaya Sor

  • info@hititbusinessresidence.com
  • 0 212 872 55 51