Hayallerindeki Rezidansı Bul
image image image image image

Eclipse Maslak

  • Rezidans Tipi Rezidans Daire, Rezidans Ofis
  • Firma Artaş Grubu
  • Telefon 0212 285 44 54 (Pbx)
  • Web Sitesi www.eclipsemaslak.com
  • Adres Maslak Mahallesi Akasya Sokak No:5 Şişli -İstanbul

REZİDANS HAKKINDA

Rezidans'ı Paylaş: facebooktwittermailfacebooktwittermail

Nasıl bir hayat ?
Kalabalıkların içinde, hayatın akışına kapılıp gidenlerin yaşadığı bir hayat mı, kendinizi özel hissedeceğiniz, farklı, kalitenin zirvesinde bir hayat mı ?..

Eclipse Maslak sizin hangi hayatı yaşamak istediğinizi biliyor. Zamanın ve mekanın en ileri, en gelişmiş niteliklerini taşıyan bir hayat. O yüzden tasarlanırken İstanbul’un en kaliteli, en farklı, en özel projesi olarak tasarlandı.

Eclipse Maslak eşsiz lokasyonuyla, modern mimari yapısıyla, şehir ve orman manzarasıyla, sizi zirveye, Maslak’a davet ediyor! Çünkü hayat sıradan bir yaşam sürdürecek kadar uzun değildir.

Eclipse Maslak’ın dış görünümüne yansıyan mimari anlayış, içeri girdiğiniz anda soylu bir yaşam mimarisine dönüşüyor.

Eclipse Maslak yüksekleri hedefleyenler için benzersiz bir yaşam alanı. Kendinizi bulutlarda hissetmeniz, sadece hedeflerinize ve yaşama odaklanmanız için evinize muhteşem bir konfor ve yüksek kalite getiriyor.

Eclipse Maslak’ta vizyonu büyük olanlara iş hedefleri için özenle tasarlanmış mekanlar, ileri teknolojik olanaklarla donatılmış ofisler ve iş yerleri sunuluyor.

Eclipse Maslak, İstanbul’un kalbinde,Maslak’ta…
İstanbul’un en değerli, en gözde lokasyonu Maslak…
Finans dünyası orada, ülkenin en başarılı kurumları oradan yönetiliyor,Boğaziçi’ne ve İstanbul’u dünyanın gözbebeği yapan renkli yaşamına çok yakın.
Yani gelecek Maslak’ta, kazanç Maslak’ta…

Eclipse Maslak’ta seçtiğiniz yaşam biçiminiz ne olursa olsun, yaşamak istediğiniz hayat ne kadar farklı olursa olsun, size tam uyum sağlayacak seçenekler var. Ankastre eşyalar, vitrifiye, parke… Kapı kollarına kadar en küçük detaylar bile en kaliteli, en seçkin markalardan.

Kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, hobi salonu, oyun alanı…
Eclipse Maslak’ta yaşayacakların kendilerine verdiği değerin geçici bir heves olmadığını bildiğimiz için…
Tüm bu yaşam gerekleri Eclipse Maslak’ta tam bir Avrupalı gibi profesyonelce, titizlikle, en yüksek hizmet kalitesiyle var. Çünkü kendini dünyanın merkezine koyanlar, dünyayı da çevrelerine kurarlar.

Güven, riskleri öngörmek ve kontrol edebilmektir. Eclipse Maslak’ta olası tüm riskler kontrol altındadır. 7/24 kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, uzman güvenlik personeli, kapalı devre güvenlik kamerası sistemi, görüntülü intercom sistemi, yangın ve duman alarmı…

ACIBADEM HASTANESİ 1,7 Km.
İSTİNYE KOYU 2,5 Km.
İSTİNYE PARK 750 m.
İTÜ KAMPÜSÜ 600 m.
METRO 600 m.
GOLF SAHASI 2,2 km.
KANYON 4 km.

 

Rezidans Nerede?

advertika

Firmaya Sor

  • eclipse@eclipsemaslak.com
  • 0212 285 44 54 (Pbx)