Hayallerindeki Rezidansı Bul
image image image image image image image image image

Doğa Residence

  • Rezidans Tipi Rezidans Otel
  • Firma DOĞULU GRUP
  • Telefon + 90 312 435 83 33 (pbx)
  • Web Sitesi www.dogaresidence.com
  • Adres Ataç Sokak No: 11 06410 Kızılay ANKARA

REZİDANS HAKKINDA

Rezidans'ı Paylaş: facebooktwittermailfacebooktwittermail

Başkent Ankara’nın İLK ve TEK Yeşil Yıldızlı Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi olan Doğa Residence Otel Ankara şehir merkezi Kızılayda olmasına rağmen, misafirlerine Doğa ile iç içe, sakin ve huzurlu bir ortam sunmaktadır.

Doğa Residence Hotel
Ankara’nın “YEŞİL YILDIZLI” İlk ve Tek Oteli 2004 Baharında ise yer aldığı Turizm sektöründe: profesyonel zihniyetiyle seçkin, nezih bir bakış açısı sunan DOĞA RESIDENCE OTEL kurulmuştur.Bu tarihten itibaren Doğulu Grup zincirinin bir halkası olarak hizmet veren Doğa Residence Otel; klasik, şık mimarisi ve teknolojinin tüm imkanlarını kullanmasıve huzurlu ortamı ile fark yaratmaktadır. Ankara’nın çok uzun yıllardır kalbi olan Kızılay’da tüm bakanlıklara, kamu kuruluşlarına, iş ve alışveriş merkezlerine, elçiliklere, TBMM‘ye ve sinema, tiyatro gibi kültür merkezlerine yürüyüş mesafesindedir.
Tüm konforumuz ve imkanlarımızın yanı sıra ağırladığımız konuklarımıza ‘misafir’ olduklarını hissettiren bakış açımız, bizi profesyonel olduğumuz kadar konuksever de kılmaktadır. Şehir merkezinde olmasına rağmen, Doğa ile iç içe, sakin ve huzurlu bir ortam sunabilen Doğa Residence Otel, siz misafirlerimize günün yorgunluğunu kolayca atma imkanı sağlayacaktır.

Toplantı & Ziyafet
Unutulmayacak anlar İçin…Farklı amaçlara yönelik kullanım için tasarlanmış toplantı salonlarımızda iş ve özel organizasyonlarınız için her türlü detay düşünüldü. Yüksek teknoloji donanımlı 18 kişiden 375 kişiye kadar hizmet verebilen salonlarımızda konuklarınızı sizin adınıza ağırlıyoruz.

TEKNİK EKİPMANLAR
Over-head projector projection screen, white-board slide-projector, flipchart, barcovision, ses sistemi, mikrofon video player, Dvd Player, televizyon, fax, ışık sistemi ve simultane sistemleri toplantı, seminer ve konferanslarınız için hazırlanmıştır. Doğa Residence ‘ nin size sunduğu iki eşsiz seçenek

YAKUT Salon
TURKUAZ Salon

Sağlık Klübü
Sağlık ve Zindelik Merkezi
Günün yorgunluğundan sıyrılıp, aroma terapi ürünlerle rahatlayacağınız, sağlık ve kişisel bakımla ilgili her türlü ihtiyacınıza yanıt verebilecek “Doğa Center” tam anlamıyla bir yenilenme merkezi. Bay-Bayan Fizyoterapistlerimiz eşliğinde Sauna, Fin Hamamı, Türk Hamamı, Profesyonel Masaj hepsi sizin için. Vitamin Barımız ile zindelik kazanmanızda cabası…
Doğa Center, Otelimizin B3 Katında bulunmaktadır. Bulunduğunuz kattan direk Doğa Center’a asansörle ulaşabilirsiniz.
Doğa Center Kullanım Ücretleri
SPA otel misafirlerimize ücretsizdir.
Dışarıdan üyelik sistemimiz mevcuttur.

La Nature Restaurant 06:30-10:30 / 11:00-15:00 / 19:00-23:30 Kahvaltı / Brunch / Akşam Yemeği
Lobi Bar 11:00-01:00 17:00-20:30
Lobi Salon 06:30-23:30
Erzin Cafe 10:30-23:00
Teras Bistro 10:30-23:00
Sağlık Kulübü 15:00-22:00
Kuaför 08:00-20:00
Oda Servisi 24 Saat

Rezidans Nerede?

advertika

Firmaya Sor

  • info@dogaresidence.com
  • + 90 312 435 83 33 (pbx)