Hayallerindeki Rezidansı Bul
image image

Cadde Rezidans

  • Rezidans Tipi Rezidans Daire
  • Firma Dumanlar İnşaat
  • Telefon 0 (212) 550 76 69
  • Web Sitesi www.cadderezidans.com
  • Adres  
Güzelyurt Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi
Mor Menekşe Sitesi B1 Blok D:3-4 Esenyurt 
İstanbul Türkiye

REZİDANS HAKKINDA

Rezidans'ı Paylaş: facebooktwittermailfacebooktwittermail

PROJE TANITIMI

1550 m2 alanda 10 katlı tek blok olarak kurulan Cadde Rezidans ile Güneşli modern bir yaşama rezidans konforu, güvenliği ve kolaylıklarıyla ev sahipliği yapacak…
32 adet 110 m2 ‘lik 2+1 bağımsız konuta ek olarak, girişte büyük bir misafir karşılama alanı ve lobi,her daire için özel olarak ayrılmış kapalı otoparkı, misafirleriniz için açık otoparkı,
ailenizle birlikte spor yapıp keyifli zaman geçirebilmeniz için fitness merkezi ve çocuk oyun alanı ile Cadde Rezidans siz ve aileniz için her şeyin düşünüldüğü beklentilerinizin üstünde bir proje.
Mahmutbey Caddesi ’ne vitrin cepheli geniş kullanım alanlarına sahip 3 adet dükkanın bulunduğu Cadde Rezidans yatırımcılarına yüksek kazanç getirmeyi hedeflemektedir.
Modern tasarımın ve güvenliğin yeşil ile buluştuğu mimarisiyle hayatınıza renk ve mutluluk katmak için her şeyin düşünüldüğü projemizde her sabah güneşin ilk sizin evinizi aydınlatıp ısıttığını hissedeceksiniz. Tüm daireler çift cepheli çift balkonlu ve her daire maksimum ışık alacak şekilde, tüm kullanım kolaylıkları düşünülerek özel olarak tasarlandı.
Cadde Rezidans, yüksek deprem standartları ve Deprem Yönetmeliği gereği, radye jenere temel ve betonarme karkas sistemine göre inşa edilecektir.
Bütün projelerimizde olduğu gibi Cadde Rezidans’ta çağdaş teknolojinin ulaştığı en yüksek inşaat standartlarını ve malzemelerini kullanarak her zaman yapılarımızın güvenliğini ve kalitesini en iyi düzeye getiriyoruz.

GÜVENLİĞİNİZ VE HUZURUNUZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ…

Her an ailenizle birlikte olamayabilirsiniz ama Cadde Rezidans’ta yaşarken her zaman güvende olduklarını bileceksiniz.

Yaşamınıza huzur katacak 7/24 kesintisiz fiziki güvenliğin yanı sıra Cadde Rezidans’ta tüm dış cepheler, lobi , kapalı otopark ve açık otoparklar özel kamera sistemi ile sürekli izlenerek kaydedildiği mükemmel bir güvenlik sistemiyle donatılıyor. Görüntülü intercom sistemi, rezidans girişinde lobide karşılama – kayıt işlemleri ile kontrol her zaman sizde olacak.

ULAŞIM SORUNU HAYATINIZDAN ÇIKACAK

Güneşli’nin en işlek caddesi olan Mahmutbey Caddesi üzerinde yer alan Cadde Rezidans’ta ev veya dükkan sahibi olun İstanbul’un her yeri sizin için artık kolayca ulaşılabilir olsun.

Basın Express Yolu’na çok yakın, Atatürk Havalimanı’na 5dk mesafesi, E-5 ile TEM yollarının arasındaki konumu, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 28 km ve Boğaziçi Köprüsü’ne 29 km yakınlığı ile Cadde Rezidans’ta yaşarken İstanbul’un hem Anadolu Yakası yönüne hem de Silivri Çatalca bölgesine alternatifli ulaşım imkanlarına sahip olacaksınız.

Masko Mobilyacılar Çarşısı , İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, İSTOÇ, Matbaacılar Sitesi, Marmara Sanayi Sitesi, Tekstilkent, Giyimkent, Kuyumcukent, Dünya Ticaret Merkezi gibi ticari siteler ile büyük markaların merkezlerinin yakın bölgede konumlanmış olması hatta büyük medya şirketlerinin merkez olarak bölgeyi seçmiş olması zaten bölgenin hem ticari yapılaşma ve istihdam açısından büyüklüğünü hem de merkeziliğini açıkça göstermektedir.

Cadde Rezidans hem CNR Expo – İstanbul Fuar Merkezi hem de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi gibi ulusal ve uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapan fuar alanlarına en kolay ulaşımın sağlanabileceği lokasyonu ile mükemmel bir konuma sahiptir.
Son yıllarda sürekli gelişen bölgede yapılan, büyük alışveriş ve eğlence merkezlerinin de gösterdiği gibi bölgenin cazibe merkezi haline gelmesiyle sürekli artan değeri sayesinde

Cadde Rezidans’ta yatırım yapacaklar yüksek kazanç elde edeceklerdir.

CADDE REZİDANS İLE METRO KAPINIZDA
HER YERE METRO İLE ULAŞABİLECEĞİNİZ BİR YAŞAM SUNUYORUZ… 

Cadde Rezidans metro çalışmalarının merkez bağlantı noktasında.Yeni Mahalle istasyonuna 400 metre yürüme mesafesinde…

Kirazlı-Aksaray ve Kirazlı-Başakşehir Metro hatlarının kesişim noktası ile aynı zamanda Bağcılar-Kabataş tramvay hattına çok kısa sürede ulaşılabiliyor.

Cadde Rezidans’ta yaşarken,metro – tramvay – metrobüs bağlantılarıyla İstanbul’un her yerine en kısa zamanda ulaşım imkanı sizin için yürüme mesafesinde olacak.

Hakkımızda

Dumanlar İnşaat A.Ş. İstanbul’un gözde yaşam merkezi Beylikdüzü bölgesinde, bir çoğu konut olmak üzere residence daireler, villalar,iş merkezleri, butik çarşı, alışveriş merkezi ve okul, park, cami gibi sosyal projelere imza atmış olan Emin DUMAN yönetiminde 2010 yılındakurulmuştur. Otuz yıllık inşaat mühendisliği ve müteahhitlik deneyimi olan Emin DUMAN bu sürede önce Aydınlar İnşaat Ltd. Şti.ve sonra Adm İnşaat A.Ş. firmalarında kurucu ortak olarak yaklaşık 25 projeyi hayata geçirmiş ve 3000 ‘den fazla tapu teslim etmiştir.
Kurulduğu zamandan bu yana 3 yıl içinde söz verdiği teslim sürelerinden önce yaşamın başlamasını sağlayarak yatırımcılarının yüksek kazançlar elde ettiği iki özel konut projesini hayata geçirmiştir.Dumanlar İnşaat, ailesi için iyi bir yaşam alanı isteyenlere ürettiği projelerde;
“Her ailenin bütçesine uygun ödeme şartlarıyla, lüks, güvenli, konforlu, yeni teknolojilerle donatılmış bir konuta sahip olması ve huzurla yaşaması hakkı vardır ”
düşüncesini prensip edinmiştir.
Bütün projelerinde satış sonrası süresiz sınırsız destek misyonuyla çalışmayı şirket politikası haline getirmiştir.Dumanlar İnşaat, güven esaslı çalışma ahlakıyla sadece yapı üretmekle kalmayıp sektördeki gücü ve tecrübesiyle kazandığı bilgiler sayesinde ücretsiz olarak yatırım danışmanlığı hizmeti sunar. Böylece gayrimenkul yatırımcılarına bölgedeki en hızlı yatırım getirisini sağlamayı hedef edinmiştir.
2013 yılının son çeyreğinde temeli atılan DumanPark projesi ile Beylikdüzü Kavaklı bölgesinde oluşacak yeşillikler içerisinde lüks yerleşim atağını önceden görerek ilk adımı atıp sektöre öncülük eden Dumanlar İnşaat 2014 yılı içerisinde bu projeye ek olarak bölgede DumanPark2,Dumanpark Butik ve Kavaklı Evleri projelerini de başlatarak aynı anda 4 projeyle sektördeki gücünü göstermiştir. DumanPark Evleri projesi artık bir “ Dumanlar İnşaat Klasiği “ olan söz verdiği zamandan önce teslim edilecek projeler arasına girmiştir. 4 bloktan oluşan projede satışlar Nisan 2015 teslim sözüyle yapılmasına rağmen 2 blok inşaatı tamamlanmış, diğer bloklarda çalışmalar hızla sürmektedir. Söz verilenden yaklaşık 5 ay önce teslim edilecek projede lansman süresinde dairelerini satın alarak yatırım yapanlar şimdiden % 25 kazanç sağlamışlardır.

Rezidans Nerede?

advertika

Firmaya Sor

  • iletisim@cadderezidans.com
  •  0 (212) 853 61 61