Hayallerindeki Rezidansı Bul
image image image image image image image image

Ametist Residences

  • Rezidans Tipi Rezidans Daire
  • Firma İCK YAPI
  • Telefon 444 5 425
  • Web Sitesi www.ametistresidences.com
  • Adres Beytepe Mahallesi İncek Bulvarı No:236 Çayyolu / Beytepe / ANKARA

REZİDANS HAKKINDA

Rezidans'ı Paylaş: facebooktwittermailfacebooktwittermail

Ametist, yüzyıllar boyunca insanlığın pozitif enerjiyi bedenlerinde toplamak ve yaymak için kullandıkları bir taş olarak bilinir. İCK YAPI, yarım asıra yaklaşan tecrübesi ile, şehrin gürültü ve karmaşasından uzak, doğa ile iç içe, pozitif yaşam tarzını oluşturmak için Ametist taşından esinlendi.

Ametist Residences doğasından gelen iyi enerjiyi, mucize ve göz alıcılığı ve modern yaşamın gereksinimlerini bir araya getirirken, yaşam kalitesini arttıran detayları sayesinde, beklentilerin ötesinde bir hayat sunuyor.

Proje, özgün tasarımlarıyla yarattığı ambiyansıyla yeni bir mekan algısı oluştururken, doğal parkları, alternatif yaşam alanları, gelişmiş güvenlik donanımları, modern hayata özgü mimari yapısı ile, aranan huzurun ve konforun tüm tanımlarını içinde barındırıyor.

Ametist Residences, sosyal yaşam alanları, back up hizmetleri ve VIP servisler ile çağdaş yaşamın temposunu yakalayıp, “residence” kavramını yeniden anlamlandırıyor.

Ametist Residences, prestijinin ve sunduğu olanakların yanı sıra lokasyon özellikleri ve artan marka değeriyle akıllı bir yatırım olanağını da beraberinde getiriyor.

Ankara Çayyolu’nda 36.000 m2’lik özel bir alana inşa edilen 411 dairelik Ametist Residances, 220 ve 200 m2 net ve 448 ve 410 m2 ‘lik teras ve zemin dubleks daire seçenekleri ile yaşam standartlarınızı yükseltecek. Ametist, ışıktan daha fazla yararlanmak için özel tasarlanan cam cephe giydirmeleri, vadi rekreasyon alanı da dahil edildiğinde 200 bin m2’lik yeşil alanı, her daireye 2 adet kapalı otoparkı, 200 araçlık açık otopark alanı, özel malzemelerle dekorasyon, fore kazıklı temeli ve deprem yönetmeliğine uygunluğu ile sıradan olmanın çok ötesinde bir yaşam sunuyor.

KONUM
Ametist Residences çok yönlü konumu ile şehrin merkezinde “şehirden uzak” huzurlu ve konforlu bir yaşam vaat ediyor. İncek, Hacettepe, Ümitköy, Çayyolu aksının birleştiği noktada konumlanan Ametist Residences, bloklar arası mesafenin 60 ile 150 m arasında olmasıyla da önü açık, ferah ve manzaralı bir yaşam olanağı sunuyor.

Civardaki tek yüksek katlı konut projesi olan Ametist Residences, Kızılay’a 15 km, Oran Şehrine 16 km, Park Caddesi’ne 3 km, Angora Evlerine 500 m, Hacettepe Üniversitesi’ne 2 km, Bilkent Üniversitesi’ne 4 km, TED Ankara Koleji’ne 7 km, Atatürk Hastanesi’ne 7 km, Gordion AVM’ye 4 km, mesafede yer almasıyla Ankara’daki çok yönlü ender projelerden biri olma özelliğine sahip.

GÜVENLİK
A, B, C ve D olmak üzere 4 blok olarak yapılan Ametist Residences’ta, her blok girişinde bulunan geniş resepsiyonu sayesinde konforu ve ferahlığı, daha evinize girmeden hissedeceksiniz.

24 saat sabit ve gezici güvenlik hizmeti, sitenin her noktasını görebilecek şekilde ayarlanmış kamera sistemleri, tek noktadan yaya ve misafir girişi ile huzurlu bir yaşama merhaba diyeceksiniz.

Siz çocuk oyun alanlarındaki kameralardan çocuklarınızı izleyebilmenin rahatlığını yaşarken çocuklarınız da özgürce oyun oynayabilmenin keyfine varacak.

REZİDANS HİZMETLERİ
Ametist Residences’de her blok girişinde bulunan otel konforunda ki resepsiyonlar daha evinize girmeden lüksü ve ferahlığı sizlere sunacak.

Ametist’te standart ve isteğe bağlı Back-Up hizmetlerinin yanı sıra resepsiyon, shuttle hizmeti, tiyatro, sinema ve konser bilet rezervasyon hizmetleri, çiçek ve hediye servisi hizmetleri ile gerçek bir rezidansta yaşadığınızı hissedeceksiniz.

KAT PLANLARI
Ametist Residences dört farklı daire seçeneği ile bir evden beklenenden daha fazlasını sunuyor:
4+1 ( 220 m2 ve 200 m2 ), 6+1 Dubleks ( 410 m2 ) ve 8+1 Dubleks ( 448 m2 )

Rezidans Nerede?

advertika

Firmaya Sor

  • info@ametistresidences.com
  • 444 5 425